Değerli Forum Sakinleri

Uzun süredir sitemiz kapalıydı, bu süreç içerisinde siz değerli ziyaretçilerimiz ve üyelerimiz için sitede bir çok yeniliklerde bulunduk. Sitemiz artık tamamen yeni tasarıma, yeni düzene sahiptir. Site hakkında istekleriniz, önerileriniz ve şikayetleriniz var ise lütfen bize bildirin. Site yönetimi olarak siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermekten mutluluk duyarız.

tanium
Tepkime puanı
1

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Selam Hocam;
  Teknemin boyu 37.5-38 gibi bir aralıkta.
  Bağlamamın akordu sürekli bozuluyor egzersiz yaptıkça ve çalıkça.
  Bende http://www.notalar.org/enstruman/baglama-akordu-nasil-yapilir/b2.html bu linkteki programa ve anlatıma göre akort yapıyorum ve oluyor. Uygun mudur? Hocam bir de dikkat ettim de 3. parmağı pek fazla kullanmıyorum. Acaba egzersizden çok şarkı çalışmamdan mı kaynaklanıyor? Egsersiz olarak ne tavsiye edersiniz.
  ( Bu arada dediğinizi yapıyordum bir şarkı dinleyip ya da bilinen bir şarkı, onu kulaktan duyma ile çalıyordum artık notalı bir şekilde çalacağım)
  Teşekkür ederim.
  aslında normal dir çünkü yeni başlayanlar için çünkü parmak pozisyonların ve ksaların açılıyoo yavaş yavaş geneli bu oluoo parmak kasların yeni yeni açılıyor

  ama sende sinir sıkışması olmasın bi doktara git derim bi baktır büyük ihtimal merhem verecektir
  Hocam ben yine rahatsız ediyorum ama ben bu saz dersini almaya başladığımdan beri sol işaret parmağım acayip bir ağrı oluştu. Sizce doktora görünmelimiyim yoksa normal midir ? Bağlamayı elime alıp biraz uğraşınca hafifliyor ağrı ama sabah kalktığımda falan oynatmakta güçlük çekiyorum parmağımı.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Google ads alanı