Değerli Forum Sakinleri

Uzun süredir sitemiz kapalıydı, bu süreç içerisinde siz değerli ziyaretçilerimiz ve üyelerimiz için sitede bir çok yeniliklerde bulunduk. Sitemiz artık tamamen yeni tasarıma, yeni düzene sahiptir. Site hakkında istekleriniz, önerileriniz ve şikayetleriniz var ise lütfen bize bildirin. Site yönetimi olarak siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermekten mutluluk duyarız.

SpawN1 kullanıcısının son içeriği

 1. S

  bağlamamın sapı attı galiba

  sevgili üstadlarım 2 hafta bağlamayı elime alamadım bağlamamı akortta bırakmışlar şimdi ses çok yabancı geliyor bana bir acayip çıkıyor sanki 2 hafta da sap atarmı? bağlamam 12 13 yıllık bağlama gürgen kısa saptır teller de eskidi baya ondan da olabilir mi acaba ?:?
 2. S

  Gökte Yıldız Derseler - Solfej istek

  bu parçayı çok seviyorum notasınıda bulamadım belki bir üstadım kulaktan çıkarıp herkese faydalı olabilir parça bu ; http://www.youtube.com/watch?v=W_0giH777Aw
 3. S

  Ceçen kızı ,Karam-Solfej Istek

  bu iki türküyü oyun havası tarzında olduğu için çalmayı istiyorum ve deniyorum fakat bir türlü tam oturtamadım eksik kalıyor yarım yamalak çalıyorum üstadlarımdan ricam bu iki türkünün solfejidir :)
 4. S

  bu parçanın adını diyebilecek bir yiğit :)

  erdal akkaya hocanın bağlama düzenlerine örnekler verdiği bu videoda bağlama düzeninde (la sol re ) çaldığı bu parçanın adını merak ettim siz değerli üstadlarıma sorayım dedim :) http://www.uzmantv.com/baglama-duzeni-ne-demek
Google ads alanı