Neler yeni

Değerli Forum Sakinleri

Uzun süredir sitemiz kapalıydı, bu süreç içerisinde siz değerli ziyaretçilerimiz ve üyelerimiz için sitede bir çok yeniliklerde bulunduk. Sitemiz artık tamamen yeni tasarıma, yeni düzene sahiptir. Site hakkında istekleriniz, önerileriniz ve şikayetleriniz var ise lütfen bize bildirin. Site yönetimi olarak siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Yeni Bağlamam..

ertankc

8'lik Üye
FORUM ÜYESI
Herkese selamlar..

Cumartesi günü yeni bir bağlama aldım. Daha doğrusu takasa girdik. Bağlamanın ikinci sahibiyim. 39'luk Venge tekneye sahip, Ladin kapak ve Venge sapa sahip 2 yıllık bir bağlama.. Ve eşikaltı bulunuyor. Sesi benim hoşuma gidiyor, ancak sizlerinde yorumları benim için oldukça değerli, yorumlarınızı bekliyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=-7VpzRhybik&feature=youtu.be

bozlak0505

4'lük Üye
FORUM ÜYESI
Herkese selamlar..

Cumartesi günü yeni bir bağlama aldım. Daha doğrusu takasa girdik. Bağlamanın ikinci sahibiyim. 39'luk Venge tekneye sahip, Ladin kapak ve Venge sapa sahip 2 yıllık bir bağlama.. Ve eşikaltı bulunuyor. Sesi benim hoşuma gidiyor, ancak sizlerinde yorumları benim için oldukça değerli, yorumlarınızı bekliyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=-7VpzRhybik&feature=youtu.be
mrb kardeş iyi akşamlar moralini bozmak istemem ama umarım değerli bir sazla takasa girmemişsindir bu çaldığın sazın sesi çok kötü eşikaltından olabilir belki video çekiminden dolayıda kötü olabilir.

tanium

32'lik Üye
FORUM ÜYESI
öncelikle hayırlı olsun kardeşim tekne boyu 39 cm ise do kararlı akort çekmez
dostum orta telin ses akort düşmesi mi var yoksa videodan mı kestiremedim
sesi bana da kötü geldi eşik altındn da olablir

ertankc

8'lik Üye
FORUM ÜYESI
Merhabalar çekim için yürüyerek bi 5-6 km yol geldim. Çekimden önce akort yapma fırsatım olmadı. Ayrıca değerli bir bağlama ile de takasa girmedim. Dilerseniz bir de kuru sesini atayım, böylece eşikaltından mı düşüncelerini silmiş oluruz :) Sevgili tanium57 şuan DO kararda ve DO Diyez'i çekiyor.

hasanh5

2'lik Üye
FORUM ÜYESI
ilk video da effektleri fazla acmissin sesi bozmus kuru hali gayet iyi

ertankc

8'lik Üye
FORUM ÜYESI
Valla ben bu amfi işinden vs hiç anlamıyorum :) Ayarları amcam yapmıştı, ben sadece çaldım. Beğendiğinize sevindim.

smh13

2'lik Üye
FORUM ÜYESI
aynen öyle kuru hali çok iyi geldi bana ;)

tanium

32'lik Üye
FORUM ÜYESI
kuru halinin tınış daha güzel 39 cm sazı yapan usta mükkemmel tesviye ve işçilik çıkarmş demekki başka bağlama olsa kopartı tel
böyle tınısı daha güzel
hayırlı olsun dostum

Google ads alanı