Neler yeni

Değerli Forum Sakinleri

Uzun süredir sitemiz kapalıydı, bu süreç içerisinde siz değerli ziyaretçilerimiz ve üyelerimiz için sitede bir çok yeniliklerde bulunduk. Sitemiz artık tamamen yeni tasarıma, yeni düzene sahiptir. Site hakkında istekleriniz, önerileriniz ve şikayetleriniz var ise lütfen bize bildirin. Site yönetimi olarak siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Yabanci (Engin Nursani)

ali85

8'lik Üye
FORUM ÜYESI
Selam Arkadaslar,

Engin Nursaninin Yabanci adli parcasini kulaktan cikartip notaya dökmeye calistim... Notalari do re mi seklindede paylasabilirdim fakat yeni baslayan veya nota bilmeyen arkadaslarimizi nota okumaya tesvik amaciyla usulüne göre kagida döktüm .. notayi sorunsuz okuyabiliyorum , fakat ilk defa nota yazmak benim icin farkli bir deneyimdi ...san bölümü icin henüz vaktim olmadi... burada ricam sayin moderatörler veya adminler bi göz atsin.. sonucta sizlere yanlis birseyler sunmak istemem ... hataliysa affola ;)

herkese saygilar

SazKursu

SÜPER MODERATÖR
SÜPER MODERATÖR
Web sitesi
www.sazkursu.com
Ynt: Yabanci (Engin Nursani)

:) Tesekkürler..
Acemicede olsa en azindan PAYLASMISSIN .. TEBRIKLER..

do-re-mi yazmaktan bin kat iyidir ;)

Ben su an icin hatalimi bilmem önce calmam gerek..
Cok basitce (ögrenmek isteyenlere icin güzel) yazilmis ama affedilmecek hata varmi yokmu bilemem^^
Erdal hocam bir güz atar ;)
Yada bilen arkadaslar düzeltir..de, sana tavsiyem Programlar var nota yazmak icin elini onlara alistir.
Mesala encore sibelius tuxguitar gibi

RESiMi dogru adrese yüklemissin

Forum icinde yazarken BBC kodunu resme eklersen Resim olarakta gözükür. BBC kodlarini vermek icin Mesaji yazdiktan sonra "özinleme" ye tikla hizli erisim tuslarini görebilirsin, yada yazmis oldugun yorumda üst sagda "Düzelt" e tiklarsan yaptigin yorumu düzenleyebilirsin
vermen gereken kod :
Kod:
[img][/img]
bu iki kodun arasina bosluk kalmayacak sekilde resim adresini yazabilirsin..
örnek
Kod:
[img]http://img412.imageshack.us/img412/4126/yabanci.jpg[/img]

ali85

8'lik Üye
FORUM ÜYESI

rica ederim, bizimde bu foruma biraz katkimiz olabiliyosa ne mutlu bize..

basit yazilima gelince .. 32lik birimler, cekme carpma veya bogma sekliylede nota yazilabilirdi...fakat yeni baslayanlari göz önünde bulundurarak basit, vuruslari belli olan tartimlarla ve kolay süslemelerle notayi yazmaya calistim...:)

programlar konusunda haklisiniz ..kagit kalemle olacak is degil ... bi ara indirim artik ...:D

selamlar

brader

1'lik Üye
FORUM ÜYESI

Sagul emek verdigin icin
ama s0n Parti biraz degisik yapardim
tehrcim (si d0 la d0d0 si si la la la)
Kusurubak mayin böyle yazdigim icin
Saygilarlan brader

DersimliGenc

4'lük Üye
FORUM ÜYESI

cok cok tessekür ederim abim ben büyük bir nursani hayrani olarak bu türküyü cok aradim ama hic bualamadim cok sagol ellerine ve emegine saglik...

ali85

8'lik Üye
FORUM ÜYESI

Isine yaradiysa sevindim kardesim ;)

CSCO

4'lük Üye
GOLD ÜYE

Emeğin için teşekkürler..

abdulramazan

1'lik Üye
FORUM ÜYESI

Ben size bi soru sorucam bazı notaların altında 1 çizgi var birbirine bağlayan o ne anlama geliyor ?

ilidey

2'lik Üye
FORUM ÜYESI
merhaba ali kardesim nasilsin?eger mumkunse bu turkunun solfejini yapabilirmisin?videodan daha kolay cikartabiliriz.senin sayende bi kac turku ogrendim.eminim paylasirsan arkadaslara ve bana dahada yardimci olacaktir.simdiden tesekkurler

Google ads alanı