Neler yeni

Değerli Forum Sakinleri

Uzun süredir sitemiz kapalıydı, bu süreç içerisinde siz değerli ziyaretçilerimiz ve üyelerimiz için sitede bir çok yeniliklerde bulunduk. Sitemiz artık tamamen yeni tasarıma, yeni düzene sahiptir. Site hakkında istekleriniz, önerileriniz ve şikayetleriniz var ise lütfen bize bildirin. Site yönetimi olarak siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermekten mutluluk duyarız.

FAYDALI Temel Nota Bilgileri (Videolu Anlatım)

vatan_hayat

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
Ynt: Temel Nota Bilgileri (Videolu Anlatım)

:D TEŞEKKÜRLER

kaplan68

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
emeğine sağlık hocam çok anlayışlı olmuş keşke devamına dersleride koysanız

simsek007

2'lik Üye
FORUM ÜYESI
vallaha nasıl diyeyim gerçekten çok basit ve kolay öğrenilecek şekilde olmuş diğerlerini öğrenmeye çalışırken bildiklerimi unutuyodum :D gerçekten elinize sağlık..

Cemozler

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
Meraba arkadaşlar. Ben uzun sap saz aldım. alt telden birkaç türkü çalabiliyorum. amaçok başarlı sayılmaz. 20 günde çalan biri içinde fena sayılmaz. bu siteye çok önceleri üye oldum. ama nerden başlamalıyım bilmiyorum. forum konuları çok karışık. yeni başlayan için kronolojik bir sıralamada yok. örneğin bu videoya baktım ve öylece kaldım. şimdi ben bunu nerde kullanıcam onuda anlamadım :) o çizgileri esntrümanızmızdaki çizgiler gibimidüşünmeliyiz. bana kurs yolu görünüyor lütfennn yardımm.

smokeramazan

64'lük Üye
MODERATÖR
Meraba arkadaşlar. Ben uzun sap saz aldım. alt telden birkaç türkü çalabiliyorum. amaçok başarlı sayılmaz. 20 günde çalan biri içinde fena sayılmaz. bu siteye çok önceleri üye oldum. ama nerden başlamalıyım bilmiyorum. forum konuları çok karışık. yeni başlayan için kronolojik bir sıralamada yok. örneğin bu videoya baktım ve öylece kaldım. şimdi ben bunu nerde kullanıcam onuda anlamadım :) o çizgileri esntrümanızmızdaki çizgiler gibimidüşünmeliyiz. bana kurs yolu görünüyor lütfennn yardımm.
http://www.sazkursu.com/forum/uzun-sap-kara-duzen/10975-uzun-sap-baglama-ders-1-yenilendi.html
bu linkte emrah hocamızın uzun sap dersler,nin ilk bölümü var..6 adet ders videosu var ayrı ayrı konu şeklinde.sırası ile onları takip ederseniz başarılı olabilirsiniz.

XprootX

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
ELLERİNE YÜREĞİNE SAĞLIK HOCAM

cakal1010

2'lik Üye
FORUM ÜYESI
Gayet yararlı elinize sağlık teşekkürler.

Google ads alanı