Neler yeni

Değerli Forum Sakinleri

Uzun süredir sitemiz kapalıydı, bu süreç içerisinde siz değerli ziyaretçilerimiz ve üyelerimiz için sitede bir çok yeniliklerde bulunduk. Sitemiz artık tamamen yeni tasarıma, yeni düzene sahiptir. Site hakkında istekleriniz, önerileriniz ve şikayetleriniz var ise lütfen bize bildirin. Site yönetimi olarak siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Hasan Yükselir

memed

8'lik Üye
FORUM ÜYESI
Katılım
1 Ocak 1970
Mesajlar
386
Tepkime puanı
0
Konum
çanakkale
Hasan Yükselir
Hasan Yükselir, Gazi Üniversitesi Müzik Bölümü'nden mezun oldu. Ankara Üniversitesi D.T.C. Fakültesi Tiyatro Bölümü'nde master yaptı. ADOB solisti Savaşeri Kolat'dan (Tenor) şan dersleri alan sanatçı, müzik yaşamını 1993 yılından beri Almanya'da sürdürmektedir.

Başta Almanya olmak üzere Fransa, İsviçre, Hollanda, Avusturya, Belçika, İngiltere ve Kanada gibi birçok ülkede konserler verdi.

Türkiye'de özellikle Ankara Üniversitesi D.T.C.F. Tiyatro bölümünde, Devlet Tiyatroları'nda ve özel tiyatrolarda sahnelenen bir çok oyunun müziklerini yaptı. TRT'nin çeşitli drama ve belgesellerinin müziklerine imza attı.

Albümleri: Herkes gibisin
Ben Türküyüm
 

papatya_2008

Moderator
MODERATÖR
FORUM ÜYESI
Katılım
1 Ocak 1970
Mesajlar
625
Tepkime puanı
0
Yaş
42
Paylaşımınız için tekrar teşekkürler...
Sesi ve farklı yorumu ile harika bir sanatçı. Sesini ve bazı eserleri yorumlayışıyla Ruhi Su'yu anımsatıyor bana. Su Türküleri ve Göç Türküleri albümlerinde de; hiç bıkmadan, keyifle dinleyeceğiniz eserlere yer vermiş.
 
Google ads alanı