Neler yeni

Değerli Forum Sakinleri

Uzun süredir sitemiz kapalıydı, bu süreç içerisinde siz değerli ziyaretçilerimiz ve üyelerimiz için sitede bir çok yeniliklerde bulunduk. Sitemiz artık tamamen yeni tasarıma, yeni düzene sahiptir. Site hakkında istekleriniz, önerileriniz ve şikayetleriniz var ise lütfen bize bildirin. Site yönetimi olarak siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Hangi Bağlama ?

admin

64'lük Üye
Yönetici
SITE KURUCUSU
YÖNETICI
Web sitesi
www.sazkursu.com

Resimde Gördüğünüz Bağlamanın ismi nedir ve ilk olarak Hangi Usta Bağlamacı ve öğrencileri tarafından hangi albümde kullanılmıştır ?

hakanthedon

8'lik Üye
FORUM ÜYESI
Web sitesi
www.sazkursu.com
Ynt: Hangi Bağlama ?

baglamanin ismini bilmiyorum.. bass baglama olabilir mi? yada meydan saz? erol parlak baglama beslisi albümünde kullanildi sanirim!!!!

admin

64'lük Üye
Yönetici
SITE KURUCUSU
YÖNETICI
Web sitesi
www.sazkursu.com

cevaplar dogu ola bilir amacim birden cok kisinin yorumunu almak....dogru cevabi ilerde verecem....

xelodo

32'lik Üye
MODERATÖR
GOLD ÜYE

GÜZEL BİR PAYLAŞIM VE YARDIM...BİLGİ VERİCİ.....AMA TABİKİ BİLEN HOCALARIMIZ....CEVAPLARSA BİZLEREDE PEK DÜŞÜNME CEVAP VERME DURUMU OLMAZ...AYRICA SORU CEVAP BÖLÜMÜ GERCEKTEN SÜPER OLMUŞ...UZUN ZAMANDIR GİRMİYORDUM SİTEYE....AMA ERDAL HOCAMIZ YİNE.....HERZAMAN Kİ GİBİ.....MÜKEMMEL DEĞİŞİMLER İÇERSİNDE......

BoncukM

2'lik Üye
FORUM ÜYESI

güzelmiş =)

xxlas

1'lik Üye
FORUM ÜYESI

bass bağlama

Google ads alanı