Neler yeni

Değerli Forum Sakinleri

Uzun süredir sitemiz kapalıydı, bu süreç içerisinde siz değerli ziyaretçilerimiz ve üyelerimiz için sitede bir çok yeniliklerde bulunduk. Sitemiz artık tamamen yeni tasarıma, yeni düzene sahiptir. Site hakkında istekleriniz, önerileriniz ve şikayetleriniz var ise lütfen bize bildirin. Site yönetimi olarak siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermekten mutluluk duyarız.

GÜZEL SÖZLER 9

admin

64'lük Üye
Yönetici
SITE KURUCUSU
YÖNETICI
Web sitesi
www.sazkursu.com
Mevsimlerden yazı Giysilerden beyazı Kuşlardan bülbülü Güllerden sümbülü Ama herşeyden çok Seni seviyorum

Seni her sabah ilk gÖrenin güneş olması ne acı. Oysaki seni her an gÖrmeye can atan kalbimin olduşunu bilse birdaha asla doşmazdı.

Sen dünyaya sürgün gÖnderilmiş bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceşim birdaha cennetine dÖnemeyeceksin

İnce sızım kalp hırsızım beni benden aldın imkansızım aşlasam inlesem ne fayda nasıl olsa ben hep haksızım

Ne güzeldi günlerimiz Ayrılmazdı ellerimiz Aşkla çarpan kalplerimiz Ayrı düştü gülüm gülüm

Dün gece yıldızlara hep seni anlattım, dinledikçe bir kez daha parladılar. Ayrı olduşumuzu sÖyledim, seni dilemem için hepsi birer birer kaydılar

Zannetmeki gÖzlerim sana baktıkça bıkacak. Ölsem ruhum daima seninle kalacak. Kapanırsa gÖzlerim hayata son sÖzüm "SENİ SEVİYORUM"olacak

Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluşa giden tüm yollara adını yazdım. Hangi yoldan geçersen geç seni sevdişimi okuyacaksın. Şimdi okuduşun gibi

Hayatta en büyük sevgileri hak edecek kadar mükemmel, ama herkesin seni sevmeyi hak edemeyeceşi kadar Özelsin sevgilim

Sevgini taşımak deşil hasretini çekmek zor, gülmeyi unutmak deşil, aşlamaya alışmak zor, yaşamak deşil, Özlemekte deşil, Özleyipte gÖrememek çok zor BEBEŞİM...

Dün gece saatlerce Ölümü ve sensizlişi düşündüm, acaba hangisi zordu? Ölüm mü sensizlik mi? Ölüm sensizlikse sensizlik zaten Ölüm gülüm

Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreşimde, nede aşkımı kÖrükleyen bir rüzgar, ne seni gÖrmeden durabilecek kadar güçlüyüm nede kaybetmeye dayanacak kalbim var

Gecemidir insanı hüzünlendiren, yoksa insanmıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen. Gecemidir seni bana düşündüren, yoksa benmiyim seni düşünmek için geceyi bekleyen

Hani geceden sonra doşarya güneş, aklıma ilk sen gelirsin, sonra bir çiş tanesi olup yüreşime düşersin. Gün geçer biter ama teksen bendeki tek bitmeyensin

Aşk bir nehirdir içine aptallar düşer bende düştüm ama beni ittiler

Bir gün dilenci gibi geleceşim kapına ürkerek basacaşım zile anne bir dilenci diyeceksin para vermek isteyeceksin param var diyeceşim bir dilim ekmek uzatacaksın karnım tok diyeceşim Öylese ne istiyorsun diyeceksin ben yıllar Önce çaldışın kalbimi geri ver geri ver diyeceşim

Kimi zaman uzaklarda olan sevgilinin kimi zaman gece uykularımın adıdır hasret sen yıldızların getirdişi Özlem deşil Ölümün bile unutturamayacaşı tutkumsun!..aşkım

Bazı insanlar hayalleriyle bazıları sevgileriyle yaşarlar sevgileriyle ayakta kalabilenler ise umutlarıyla hayallerine ulaşır!..

Can dostuma...Rüzgar savuracak bir toz bulur her hayal yaşanacak bir can bulur her düş gerçekleşecek bir umut bulur unutma! bulunmayan tek şey senin gibi bir dosttur!..

Yüreşinin içinde esen rüzgarı dinliyorum, rüzgar seni bana benide sana adayan ilahi aşkı bulutlardan ve engin daşlar üzerindeki yamaçlardan bana getiriyor, içimi titreterek..

Google ads alanı