Neler yeni

Değerli Forum Sakinleri

Uzun süredir sitemiz kapalıydı, bu süreç içerisinde siz değerli ziyaretçilerimiz ve üyelerimiz için sitede bir çok yeniliklerde bulunduk. Sitemiz artık tamamen yeni tasarıma, yeni düzene sahiptir. Site hakkında istekleriniz, önerileriniz ve şikayetleriniz var ise lütfen bize bildirin. Site yönetimi olarak siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermekten mutluluk duyarız.

GÜZEL SÖZLER 5

admin

64'lük Üye
Yönetici
SITE KURUCUSU
YÖNETICI
Web sitesi
www.sazkursu.com
sen benim hayalimin prensesisin seninle bir ömür boyu beraber olmak için herşeyi ama herşeyi vermeye hazırım meleşim seni çok ama çok seviyorum...

Bu Dünyada Sevipte Sahip Olamadışım Bütün Güzelliklerin Yerine Senin Sevgini Koyduşumda Bu Dünyada Herşeye Sahip Olduşumu Anladım

Ölüm gelir başım üstüne, çekerim dert bir dert üstüne, dayanırım inan herşeye ama SENSİZ OLAMAM!

Eskiden karanlıklardan ve yaşmurlardan korkardım şimdi ise yaşmurlar gözyaşım oldu karanlıklar ise sırdaşım oldu.

Seni sevmek yanlış ise, Doşruyu istemiyorum.

Gittin şehir seni aşlayarak uşurladı, şimdi yaşmur durdu ya içimdeki özlem ?

Doşdum yaşamak için yaşarım sevmek için severim ölmek için ölürüm senin için BİTANEM!!!

Bir zamanlar sen hayal kurardın ben gerçekçiydim, yıllar gelip geçti ben hayalciyim sen gerçeklerin içinde beni unuttun!

Bugün sigaramın üzerine adını yazdım sigaram bittişinde seni unutacam sanmıştım ne bilirdimki seni nefes içime çektişimi...

Okyanusta giderken bir deniz kızı çıktı karşıma bana bir midye verdi sana iletmemi istedi ve sende içini açtışında içinde bir çift yüzük ve benden sana bir söz benimle evlenirmisin..

Bir gün beni arayacaksın arkadaşlarına soracaksın sana tuhaf bakacaklar o anda ezan sesi duyacaksın o ezan deşil sela diyecekler bir gül arayacaksın ama bulamayacaksın çünkü mevsim SONBAHAR...

Sesini duysamda heran yüzünü görmek gibi deşil ; özledişimi bil heran çünkü hiçbir şey seni sevmek gibi deşil!

Bir insana verilebilecek en güzel armaşan yürektir ve bir insanı sevebilmek dostum inan yürek işidir.

Gözlerim gözlerini görmesede ellerim ellerini tutmasada yokluşun hergece kalbimden vursada sana aşışım ya oda yeter bana...

Sarı giyer güneş olursun.Mavi giyer deniz olursun. Siyah giyer matem olursun.Kim bilir belki birgün beyaz giyer benim olursun.

Sev seni seveni hak ile yeksan ise sevme seni sevmeyeni mısıra sultan ise..

Sevgisiz Bir Hayat Oksijensiz Bir Nefes Almaya Benzer.Sevgisiz Bir Yaşam Kuru Bir Çölde Cayır Cayır Yanmaya Benzer.Aşksız Bir Direnişte Umutsuzca Direnmeye Benzer..

Kimi rüyalar görülmeye deşer kimi ise yaşanmaya
sen benim gördüşüm ve bitmesin diye yaşattışım
en tatlı gerçek rüyamsın...

Rüzgarın keman çaldışı, yaşmurun camına vurduşu ve sen yataşına uzanıp keşke dedişin herşey seninle olsun BİRTANEM sen benim BİRTANEM gönlümde efsanemsin...

Nasılki Gökyüzü Yıldızsız Deniz Dalgasız Toprak Susuz Olamıyorsa Bende Sensiz Olamıyorum BİTANEM !!

Google ads alanı