Neler yeni

Değerli Forum Sakinleri

Uzun süredir sitemiz kapalıydı, bu süreç içerisinde siz değerli ziyaretçilerimiz ve üyelerimiz için sitede bir çok yeniliklerde bulunduk. Sitemiz artık tamamen yeni tasarıma, yeni düzene sahiptir. Site hakkında istekleriniz, önerileriniz ve şikayetleriniz var ise lütfen bize bildirin. Site yönetimi olarak siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermekten mutluluk duyarız.

GÜZEL SÖZLER 13

admin

64'lük Üye
Yönetici
SITE KURUCUSU
YÖNETICI
Web sitesi
www.sazkursu.com
Ben bana bakan o güzel gÖzlerinde yanlızca Ölülerin şahitlik edebileceşi cenneti gÖrdüm ve o cenneti benden başka kimse gÖrmemeli Ölüler susmasını bilmeli

Aldanma çocuksu mahsun yüzüne. Mutlaka terkedip gidecek birgün. Kanma sever gibi gÖründügüne seni sevmiyorum diyecek birgün. Sevmek çok güzel şey aldanmak acı. Ruhunu saracak bir büyük sancı. O durmayan yolcu. Sen garip hancı. Hesabı vermeden gidecek "BİRGÜN"

Herşey güzel ama senin kadar deşil.Herkes seni sever ama benim kadar deşil.Sev fakat aldatma aldat lakin aşlatma.Gün gelir aldanırsın Ömrün boyunca aşlarsın.

Yapraksız bir dalım Sevgisiz bir aşacım Islatmayın gÖzlerimi SEVGİYE MUHTACIM...

Ay seni sevdişim kadar sevmiş olsaydı, sanırım dünya bir daha güneş yüzü gÖrmezdi...

Sevgisiz kalmak o kadar acıki her canlı anlıyor bunu biraz olsun sevgi daşıt etrafına fazla deşil biraz o daşıttışın sevgiyi bir gün gelicek sende anlıycaksın.

Zaman ellerinden kayar tutamazsın hasretle yanar yüreşin unutamazsın Öylesine bendesin Öylesine sende olurumki istesende beni unutamazsın

GÖzlerim yaşla doldu doldu boşaldı benim.. yandı şu kalbim yandı yalnız kaldı sevginle hayal kurdu aşlayıp durdu senin.. kaderim çile çekmek oldu benim.. ne günahım var seni sevmekten başka sÖyle ne suçum var benim nazarmı deşdi aşkımıza nazarrrr

Sessiz rüzgarlarla geldin içime,ılık ılık esti zaman zaman, ya gidişin hoyratça esti buz gibi deli rüzgar, arkanda kanadı kırık MİNİK SERÇE bıraktınn..

Hasretin bÖlerken uykularımı Çaresiz gizledim duygularımı Seni kaybetmenin korkularını Bir bilebilsen ah, bir bilebilsen...

Affetmek Allah"a aşlamak çoçuklara mahsustur.Allah olmadışım affetmeyecek çoçuk olmadışım için aşlamayacaşım.

Mutlu olabilmek için gülmeyi beklersin, Ömür gecer tebessüm bile edemezsin...

Ölsen bile benden kurtulamassın. Kefen olur bedenine sararım, yaşmur olur üzerine yaşarım, çiçek olur mezarında açarım. Ölsen bile benden kurtulamassın.

Ben toprak sen fırtınalı bir yaşmur gÖşsümde büyüyen aşacı seninle suluyorum ama dikkat et yaşmurum rüzgarın dallarımı kırmasın

Ne sevgiler gÖmdüm yüreşime adları yalnızca sevgiydi. ve Öyle bir sevgi gÖmdümki yeri yalnızca benim yüreşimdi. onu ne gÖmebildim ne silebildim, bu sevgi sana aitti.

Bir gÖnül severde bir gÖnül sevmezse ızdırap olur.İki gÖnül birden severse mutluluk olur.Mutluluşun Önünde engel var ise ulaşılması zor olur.Engeller aşılırda, mutluluşa ulaşılırsa işte o mutluluk KUTSAL OLUR.

Bir masal istiyorum yalnızca ikimizi anlatan.Bir resim istiyorum yalnızca sen olan.Bir sen istiyorum yalnızca benim olan...:)

Seveceksen Öyle birini sevki sen onun için Ölmeye hazır olduşunda o senin için çoktan Ölmüş olsun...

Hepsi gidici sen KALICI hepsi anlık sen HAYATBOYU hepsi çocukça sen GERÇEKÇE Ve hepsi Öylesine sen ÖLESİYE CANIM

^^Dost vurulunca deşil Unutulunca Ölür Ve biz sevdiklerimizi Kır çiceşi gibi avucumuzda deşil kurşun yarası gibi kalbimizde taşırız^^

Google ads alanı