Neler yeni

Değerli Forum Sakinleri

Uzun süredir sitemiz kapalıydı, bu süreç içerisinde siz değerli ziyaretçilerimiz ve üyelerimiz için sitede bir çok yeniliklerde bulunduk. Sitemiz artık tamamen yeni tasarıma, yeni düzene sahiptir. Site hakkında istekleriniz, önerileriniz ve şikayetleriniz var ise lütfen bize bildirin. Site yönetimi olarak siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermekten mutluluk duyarız.

cura bağlama?

arqadas

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
merhaba arkadaşlar
yiğenime "8" cura bağlama alıcam bilgim olmadığı için neye göre alıcam bilmiyorum yardımcı olursanız memnun olurum.

tanium

32'lik Üye
FORUM ÜYESI
enstruman mağzasına gidin uzunsap yaprak cura alın orta kararlı iş görür
yeğeniniz kursa mı gitcek yoksa gönlü olsun diye mi alıyorsunuz

arqadas

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
enstruman mağzasına gidin uzunsap yaprak cura alın orta kararlı iş görür
yeğeniniz kursa mı gitcek yoksa gönlü olsun diye mi alıyorsunuz
gönlü olsun diye değil, öğrensin diye kursada gider
cevap için teşekkür ederim, bu konuyla ilgili bilmem gereken, söylemek istediğiniz birşey varmı?

lovestorry42

4'lük Üye
FORUM ÜYESI
bu konuyla ilgili söylemek istediğim benim birşey var oda şudur :) oyma alma kesınlıkle yaprak cura al oyma gurgenler 40 lira falan ama deymez saten en ıyısı 120 lıra :) oda ardıc yaprak ardıç al gerçek cura sesını en ıyı ardıç yada kestane verir ama kestanemi ardıçmı dersen ardıçtan şaşma :) 100 ile 130 arası oynayabilir fiyatları

arqadas

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
bu konuyla ilgili söylemek istediğim benim birşey var oda şudur :) oyma alma kesınlıkle yaprak cura al oyma gurgenler 40 lira falan ama deymez saten en ıyısı 120 lıra :) oda ardıc yaprak ardıç al gerçek cura sesını en ıyı ardıç yada kestane verir ama kestanemi ardıçmı dersen ardıçtan şaşma :) 100 ile 130 arası oynayabilir fiyatları
sağolasın, inş. ardıç diye kavak vermezler

Son düzenleme:
Google ads alanı