Neler yeni

Değerli Forum Sakinleri

Uzun süredir sitemiz kapalıydı, bu süreç içerisinde siz değerli ziyaretçilerimiz ve üyelerimiz için sitede bir çok yeniliklerde bulunduk. Sitemiz artık tamamen yeni tasarıma, yeni düzene sahiptir. Site hakkında istekleriniz, önerileriniz ve şikayetleriniz var ise lütfen bize bildirin. Site yönetimi olarak siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Basit düzeyden profesyonel düzeye kadar 55 tane egzersiz ve video

abbe

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
Ellerin dert görmesin paylasimin icin sagol

heletem

2'lik Üye
FORUM ÜYESI
olmadi be kardes link bozukmu acaba bi bakarmıısın

heletem

2'lik Üye
FORUM ÜYESI
pardon önce olmadı yoksa biliyom indirmesini ama yine indiremedim internetim düşük sanırım 1 satten fazla diyo sonra (dowland maneger ile indiriyom) sonra kalıyo öyle indirip bakmayı isterdim kısmet deilmiş saol yinede :)))

gokhandede

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
emeğine sağlık kardeş...
Bu arada admin e sormak istiyorum.Bağlama da egzersiz ne kadar çok çalışılırsa bağlama öğrenimi o kadar kolaylaşıo die biliorum.Bu bilgi doğrumudur.Yoksa başka metod varmı? Şimdiden teşekkürler...

gokhandede

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
bu arada link bozuk.indirme işlemi yarıda kalıyor.bilgilerinize...

ilyas1990

4'lük Üye
FORUM ÜYESI
bu arada link bozuk.indirme işlemi yarıda kalıyor.bilgilerinize...
Hocam bir iki kişi daha senin yaşadığın problemi yaşarsa linki yenilerim ama birde farklı indirme programı dene istersen mozilla için flashgot deneyebilirsin.

Alternatif link eklenmiştir.:cool:

Son düzenleme:

crax

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
bu egzersizler uzun sap içinmi acaba

ferreli012

4'lük Üye
FORUM ÜYESI
Öyle ise Allah senden razı olsun kardeşim bu arada inmiyor diyen arkadaşlarıma belirtmek isterim ki ortalama 250 kb hızla indirdim.Arasıra indirme yarıda kesilecek diye düşündüğüm oldu.Hız çok düştü ancak şu anda indirme tamamlandı ve ben dosyaları kontrol ediyorum.Tekrar teşekkür ediyorum.

Google ads alanı