Neler yeni

Değerli Forum Sakinleri

Uzun süredir sitemiz kapalıydı, bu süreç içerisinde siz değerli ziyaretçilerimiz ve üyelerimiz için sitede bir çok yeniliklerde bulunduk. Sitemiz artık tamamen yeni tasarıma, yeni düzene sahiptir. Site hakkında istekleriniz, önerileriniz ve şikayetleriniz var ise lütfen bize bildirin. Site yönetimi olarak siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Bakarsanız mutlu olurum:))

berattsksn

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
Abilerim kardeşlerim öncelikle Selamunaleykum aranıza yeni katıldım. Hepiniz bayramını kutlarım:) Ya yaklaşık 1 hafta önce bağlama kursuna katıldım. kısa sap çalıyorum çevremde çoğu kişi parmak egzersizi yapmamı tavsiye ediyor. bu parmak egzersizlerini nasıl yapabilirim nota yerlerini en basitinden biliyorum. Bide iyi saz çalabilmek için e yapmam gerek hepinize çok teşekkür ederim:)

Kerem44

4'lük Üye
FORUM ÜYESI
Aleykümselam merhabalar,bence henüz parmak egzersizleri için çok erken öncelikle nota yerlerini tam olarak öğrenmenizi tavsiye ediyorum zaten zamanı geldiğinde kurs hocanız size egzersizler yaptıracaktır ama basit bir örnek verirsek(Alt telden)=Re↓-mi↑-fa↓-sol↑ yapabilirsiniz(En yavaştan en hızlıya) ok işaretleri mızrap vuruşlarını gösterir.Gelelim iyi saz çalabilmenin püf noktalarına,her şeyden önce zaman ve sabır gerektirir bir enstrümanda Virtüöz olmak zaten siz de zamanla geliştiğinizi fark edersiniz.İyi bayramlar.

berattsksn

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
Çok teşekkür ederim ilginiz için çalamam diye korkuyorum da o yüzden merak ettim:)

Google ads alanı