Neler yeni

Değerli Forum Sakinleri

Uzun süredir sitemiz kapalıydı, bu süreç içerisinde siz değerli ziyaretçilerimiz ve üyelerimiz için sitede bir çok yeniliklerde bulunduk. Sitemiz artık tamamen yeni tasarıma, yeni düzene sahiptir. Site hakkında istekleriniz, önerileriniz ve şikayetleriniz var ise lütfen bize bildirin. Site yönetimi olarak siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Bağlama için MP3 Formatında Ritimler

fatihh__

8'lik Üye
FORUM ÜYESI
Arkadaşlar bunlar internetten araştırıp bir araya getirdiğim ve Ihsan Mendes - Efkar 2005 adlı albümünden aldığım mp3 formatında ritimlerdir... Ritimlere bağlama ile iyi bir şekilde eşlik edilebilir düşünüyorum....

Linkte bulunan parçalar...

Kod:
1.Kırklar Dağının düzü(suzan suzi)
2.Fırtına Selanik Türküsü(bir fırtına tuttu bizi)
3.Al fadimem
4.Beyaz giyme toz olur
5.Yemen türküsü(burası muştur)
6.Gayrı dayanamam
7.Geceler yarim oldu
8.Elif dedim
9.Değmen benim Gamlı yaslı gönlüme
10.Barış manço-Dağlar Dağlar
ve bir adet te Keman taksim bulunmaktadır... Örnek olarak; keman sesini kesip çaldığımız bazı parçaların başına ekleyebiliriz diye düşünüyorum...

İndirme linki:
Kod:
http://depositfiles.com/files/h8dcgxmvc

BozLak84

32'lik Üye
FORUM ÜYESI
Arkadaşın verdiği indirme linkini burdan kopyalayıp internet explorerde aç.
Açılan sayfada free downloading yazan seçeneği tıkla. indirme aktif olması için 60 saniye süre verecek onu bekle. Süre bittikten sonra, bazı harfler göreceksin. bu gördüğün harfleri bire bir gördüğün kutucuğa gir ve continue de. download seçeneği belirecek, tıkla indir.

Son düzenleme:

eymenim66

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
ilginiz için teşekkür ederim ama o süre bir türlü başlamadı iş yerindeyim buradaki bağlantıda sorunlu olabilir. Birde eve gidince denerim saygılarımla...

eymenim66

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
sorun iş yerindeki netteymiş teşekkür ederim. Saygılar hocam

ayata70

32'lik Üye
FORUM ÜYESI
malesef indiremedim arkadaşlar bozlak kardeşim dediğini yapıyorum yine saz kursu comun bu sayfasını açıyor

ayata70

32'lik Üye
FORUM ÜYESI
inmiyor usta

:I4:
Arkadaşın verdiği indirme linkini burdan kopyalayıp internet explorerde aç.
Açılan sayfada free downloading yazan seçeneği tıkla. indirme aktif olması için 60 saniye süre verecek onu bekle. Süre bittikten sonra, bazı harfler göreceksin. bu gördüğün harfleri bire bir gördüğün kutucuğa gir ve continue de. download seçeneği belirecek, tıkla indir.
bu şekildede inmiyor aynı sayfaya atıyor indirme linki falan çıkmıyor ne güzel ritmlerim vardı bir format attım gitti. yaww ritm olmadan bağlama çalmaktan gıcık kapıyorum yaw

etem21

2'lik Üye
FORUM ÜYESI
Hocam bu parçalardaki karar ses nedir ? Sazımızı Hangi karar sesine ayarlasak uyar ?

ardahan23

4'lük Üye
FORUM ÜYESI
arkadaşlar linkteki eserler ritim değil altyapı ama yinede sazla eşlik edilir forum egzersiz bölümünde işinize yarayacak 50 60 tane ritim var ordan faydalanabilirsiniz:claps:

Son düzenleme:

goktasgoktas

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
rıtm

kardes kaldır bu sayfayı her actıgımda ındırmeye calısıyom olmuyor lutfen

hoksi

2'lik Üye
FORUM ÜYESI
ritim diye fon müziği eklemişsin

Google ads alanı