Neler yeni

Değerli Forum Sakinleri

Uzun süredir sitemiz kapalıydı, bu süreç içerisinde siz değerli ziyaretçilerimiz ve üyelerimiz için sitede bir çok yeniliklerde bulunduk. Sitemiz artık tamamen yeni tasarıma, yeni düzene sahiptir. Site hakkında istekleriniz, önerileriniz ve şikayetleriniz var ise lütfen bize bildirin. Site yönetimi olarak siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Ankara Saz yaptırmak istiyorum

onqun

2'lik Üye
FORUM ÜYESI
Merhabalar, uzun sahip bir bağlama yaptırmak istiyorum. Ankaradayım. Nerde yapılır, nereleri tavsiye edersiniz, fiyatlar süre nekadar öğrenebilmiştim.

tanium

32'lik Üye
FORUM ÜYESI
anakarada han saz evi var çok kaliteli bağlamalar yapıyor güzel tınılı facebook
linkini veriyorum mesaj at konuş dostum gerçekten memenun kalırsın hatta orda bitmiş
bağlamaları vardır onlara bakarsın uzunsap istiyorsun herhalde tınılara bakrsın adamla konuşursun fiyatda anlaşırsın alıırsın

alırsan ardıç yada dut tavsiyemdir benim tüm bağlamalarım hepsi dut gayetde memnunum sen tınılarına bak ardıç ve dut sazın kulağına hangisi güzel gelirse al

https://www.facebook.com/han.sazevi linki

Son düzenleme:

onqun

2'lik Üye
FORUM ÜYESI
Başkan bende şu an eğitim sazı var. tekne kısmını büyütüp sap kısmını aynı yaptırsam sen ne diyorsun 32 cm

tanium

32'lik Üye
FORUM ÜYESI
tekneyi mi büyütcen olur yaparlar lar adamla konuş hatta söylede yapabiirsin sendeki sazı adama verip üstüne koyarsın güzel bişide alabilirsin

onqun

2'lik Üye
FORUM ÜYESI
Tamamdır çok sağol

tanium

32'lik Üye
FORUM ÜYESI
dostum karar senin bağlamanı verip üstüne para koyup güzel tınılı yenisi almak daha iyi öbürtürlü
olursa bekleme süren olur olur

onqun

2'lik Üye
FORUM ÜYESI
Ya ben yurt dışında yaşıyorum sürekli Saz taşımak istemiyorum yanımda. Ondan öğrenci sazımı vermek istemiyorum.
Yalnız ben daha önce mesaj atmışım kimse cevap vermemiş. Telefon numarası biliyormusun?

tanium

32'lik Üye
FORUM ÜYESI
telefon numarasını bilmiyorum facebook linkin verdim ordan mesaj yollayıp telefon numarasını istiyebilirsin dostum

tanium

32'lik Üye
FORUM ÜYESI
dostum facebookda buldum telefon numarasını

0532 629 54 89

hem dükkanına git tanış konuş hazır bitmiş bağlamalar vardır tınılarına bak

Son düzenleme:

onqun

2'lik Üye
FORUM ÜYESI
Bugün yarın gidicem. Çok sağol dostum

tanium

32'lik Üye
FORUM ÜYESI
rica ederim dostum işin gördüysem ne mutlu bana alırsan dut yada ardıç al bana sorarsan dut derim

orhanerdogan

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
Ben bağlamamı Alıcı saz evinden aldım. Oyma dut. On numara memnunum. Facebook ta ve youtube da bulabilirsin. ALICI saz evi

Erenn0642

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
Elçi saz evi veya bütçeniz biraz daha fazlaysa Deniz Müzik veya Anka Müziğe bakabilirsiniz .

onqun

2'lik Üye
FORUM ÜYESI
Teşekkür ederim :) ! Arkadaslar uzun zamandir musait degildim giremedim. Han saz evinden aldim. Herkese tavsiye ederim

Google ads alanı