Neler yeni

Değerli Forum Sakinleri

Uzun süredir sitemiz kapalıydı, bu süreç içerisinde siz değerli ziyaretçilerimiz ve üyelerimiz için sitede bir çok yeniliklerde bulunduk. Sitemiz artık tamamen yeni tasarıma, yeni düzene sahiptir. Site hakkında istekleriniz, önerileriniz ve şikayetleriniz var ise lütfen bize bildirin. Site yönetimi olarak siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Yardim

Emrullah06

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
Sa,Arkadaslar Ben Belcikada Oturuyorum Ve Saz Calmayi Kendi Kendime Azda Olsa Ogrendim Hatalarim Kesinlikle Var Aranizda Birisi Bana Gonullu Olarak Yardimci Olmak Istermi ?

Konuyu Yanlis Yere Actiysam Kusura Bakmayin

tanium

32'lik Üye
FORUM ÜYESI
dostum sana önerim var youtube gir arama yerine bayram ali kılıç yaz benim en samimi arkadşımdır kendisi bağlama hocasıdır imkanı olmayanlar için video yapıp internette paylaşıyor herkes yatarlanıyor eserler parmak alıştırmaları akort nasıl yapılır gibi onları izle güzel ilerlersin

serkanali2727

32'lik Üye
FORUM ÜYESI
Bayram Ali kılıç kısa sap üzerine eğitim videoları veriyor. Bağlama çalıyorum fena değil diyor arkadaş bağlamada akort yapmayı zaten biliyordur çalıyorum dediğine göre bu arkadaş uzun sap üzerine çalışmalıdır. Uzun sapla ilgili araştırırsa daha doğru olur yanlış yönlendirmeyelim...

bjk06

4'lük Üye
FORUM ÜYESI
Ne tarz çalmak istiyosun?

Emrullah06

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
Turkuler Sonra Yeni Ankara Oyunhavalari

bjk06

4'lük Üye
FORUM ÜYESI
Türkü derken ne tarz türküler neşet baba tarzı mı yoksa normalmi?

bjk06

4'lük Üye
FORUM ÜYESI
Senin ilk yapman gereken bol bol dinlemek başka bişey değil eğer yetenek ve istek varsa olur yoksa nota ile çalamassın bu tip türküleri çalsan dahi hiç keyfi olmaz tavır ve tezene vuruşlarıda lazım.Orhan Hakalmaz tavır dersleri var video olarak onları bi izle derim youtube a yazarsan çıkar. Ankara müziğide aynı dinleyerek kulaktan olursa daha iyi olur ama doğru kişileri dinlemen gerekiyo mesela ben sincanlı mustafadan başkasını dinlemem çünkü o adam yılarca trtde kültür bakanlığında çalışmış birisi bozlaklarıda çok iyi çalar.

tanium

32'lik Üye
FORUM ÜYESI
aynen 060606 arkadaşımın dediğine katılıyorum tavırları ögren neşet ertaş çalacaksan
bol bol dinle orhan hakalmazın derslerine çalış tavırları ögren
nota bilgin zayıf ise nota bilgini güçlendir
çalıştıkça ögrendikçe çok güzel çalarsın

Google ads alanı