Neler yeni

Değerli Forum Sakinleri

Uzun süredir sitemiz kapalıydı, bu süreç içerisinde siz değerli ziyaretçilerimiz ve üyelerimiz için sitede bir çok yeniliklerde bulunduk. Sitemiz artık tamamen yeni tasarıma, yeni düzene sahiptir. Site hakkında istekleriniz, önerileriniz ve şikayetleriniz var ise lütfen bize bildirin. Site yönetimi olarak siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermekten mutluluk duyarız.

saz çalarken sapı tuttuğum elimin baş parmağı ağrıyor

ekin19

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
saz çalarken sapı tuttuğum elimin baş parmağı ağrıyor ?

Shartz

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
bende 1 aydır kendi kendime bağlama öğrenmeye çalışıyorum.işaret parmağım çok kötü ağrıyor.:I9:işaret parmağımı içe doğru tam bükemiyorum. bağlamayla acı çekerek 5 dk uğraştıktan sonra açılıyor parmağım ama acımaya devam ediyor. kantoron yağı kullandım fayda etmedi.bunu geçirmek için merhem tarzı bi ilaç tavsiyesi alabilirmiyim.

mmtilla

4'lük Üye
FORUM ÜYESI
Aynı dertten bende mustaribim kardeş. Her parça da değilde, Belli başlı parçalarda bende de oluyor. Özellikle Baş parmağın sonu, eklem yerinde.

ekin19

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
neden olduğunu merak ediyorum kötü bişeymi yoksa normalmi

faruk95

2'lik Üye
FORUM ÜYESI
Yeni başladınız herhalde bende bayadır çalmıyordum çaldıkça alışırsınız sapı çok sert tutmayın biraz gevşek tutun :)

aydinDr

4'lük Üye
FORUM ÜYESI
Yeni başladınız herhalde bende bayadır çalmıyordum çaldıkça alışırsınız sapı çok sert tutmayın biraz gevşek tutun :)
Isaret parmak ağrısı zamanla geciyor fakat uzun sürdüğünü soyleyebilirim

Son düzenleme:

tanium

32'lik Üye
FORUM ÜYESI
arkadaşlar sazın perdesine çok baskılı mı basıyorsunuz çalarken kendinizi kasıyormusunuz yada elleriniz kasılıyormu

kendinizi rahat olan öyle çalın şimdi siz yeni olduğunuz için parmak kasları avucunuzdaki kaslar açılmaya başlıcak zamanla ağrı felan kalmiyacak

gumit

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
kendinizi kastıgınızdan dolayı oluyor zaman içinde birşey kalmayacak eliniz alıştığında..

Google ads alanı