Neler yeni

Değerli Forum Sakinleri

Uzun süredir sitemiz kapalıydı, bu süreç içerisinde siz değerli ziyaretçilerimiz ve üyelerimiz için sitede bir çok yeniliklerde bulunduk. Sitemiz artık tamamen yeni tasarıma, yeni düzene sahiptir. Site hakkında istekleriniz, önerileriniz ve şikayetleriniz var ise lütfen bize bildirin. Site yönetimi olarak siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Neşet babamızın türküsü. zülüf dökülmüş yüze. benden acemi bir deneme

AhmetBastan

4'lük Üye
FORUM ÜYESI
Merhaba çok güzel olmuş.Emeğine sağlık.
Bir sorum olacak Alt tel kaçlık Yani kaçlık tel takımı kullandın.Hatta sıradan bir tel mi yoksa belli bir markası varmı?Sanırım akordu Karadüzen Do diyez şeklinde tam benim istediğim gibi.Teşekürler

FaLcoN58

4'lük Üye
FORUM ÜYESI
Çok güzel olmuş :) Ustadın sevdiğim türküsüdür emeğinize sağlık :)

mehmet665

4'lük Üye
FORUM ÜYESI
Merhaba çok güzel olmuş.Emeğine sağlık.
Bir sorum olacak Alt tel kaçlık Yani kaçlık tel takımı kullandın.Hatta sıradan bir tel mi yoksa belli bir markası varmı?Sanırım akordu Karadüzen Do diyez şeklinde tam benim istediğim gibi.Teşekürler
Öncelik ile tesekkur ediyorum. Fakat bu elime bu şekilde geçtiği için maalesef tel markasini numarasını bilemiyorum. Bayagi eski birsey. Arkadasimin babasinin yapimi. Sekiz teli dokuz burgusu var. Simdi sevdigim bir agabeyime satilacak Nesetin Torunu lakabını kullanan Gökhan abiye. Ama tellerden bi ayrıcalık yok saz çok iyi. Karar sesine gelince ise nota ile degil de sesime cekiyorum o yuzden eger ne duydu isen o doğrudur kıymetli dostum.

katethra12

2'lik Üye
FORUM ÜYESI
10 numara 5 yıldız kardeşim tebrik ederim.

Google ads alanı