Neler yeni

Değerli Forum Sakinleri

Uzun süredir sitemiz kapalıydı, bu süreç içerisinde siz değerli ziyaretçilerimiz ve üyelerimiz için sitede bir çok yeniliklerde bulunduk. Sitemiz artık tamamen yeni tasarıma, yeni düzene sahiptir. Site hakkında istekleriniz, önerileriniz ve şikayetleriniz var ise lütfen bize bildirin. Site yönetimi olarak siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Müslüm baba hesapta bağlama çalıyor :)))

66Bağlama66

8'lik Üye
FORUM ÜYESI
çok guzel çaliyorda:Dbaglama sesi yok nedense :D

Revaaha

4'lük Üye
FORUM ÜYESI
bağlamayla kaval sesi çıkartabilen tek adam :)))

Erdinc AKKAYA

4'lük Üye
FORUM ÜYESI
ÜzüLdüm haLinize... :) Bu kadar büyük bir sanatçıyı ti'ye aLmak biLe akLınıza geLiyosa daha neLer geLir :))

Cembiz

8'lik Üye
FORUM ÜYESI
hahaha...:)) cok guzel, buarada tiye almadim komik geldi, bazen kendimlede dalga gecebiliyorum hemen kotuye yorumlamayalim

ayata70

32'lik Üye
FORUM ÜYESI
arkadaşlar söylemeden geçemeyeceğim müslüm gürses burda bağlama çalıyorum diye ...artistlik yapan bir çoğunuzdanda güzel çalıyor müslüm baba sesiyle bir ekoldür bu adamın sanatını tartışmak koca bir hata olur

Moderatör tarafında düzenlendi:

Revaaha

4'lük Üye
FORUM ÜYESI
kimse kimsenin sanatını tartışmıyor..kimse kimseyi tiye almıyor..burada türk filmlerinin traji komikliğinden bahsediyoruz...

Mustafa Kalem

4'lük Üye
FORUM ÜYESI
Bağlamadan başka her ses çıkıyor :) Ayrıca bu ti'ye almak değil,Müslüm babaya hepimizin saygısı,sevgisi vardır.Dediğiniz gibi o bir ekol,burda sadece Türk Filmlerinin güzelliğine gülüyoruz :)

Revaaha

4'lük Üye
FORUM ÜYESI
Bağlamadan başka her ses çıkıyor :) Ayrıca bu ti'ye almak değil,Müslüm babaya hepimizin saygısı,sevgisi vardır.Dediğiniz gibi o bir ekol,burda sadece Türk Filmlerinin güzelliğine gülüyoruz :)
:claps:
eyvallah kardeş hele şükür anlayan biri çıktı :) Müslüm babaya saygım sevgim olmasa oraya Müslüm Baba değil Müslüm Gürses yazardım..yeşilçamın komikliklerine gülmek Sanatçının sanatını tartışmak olmuş vayy anasını ne günlere kaldık..

Google ads alanı