Neler yeni

Değerli Forum Sakinleri

Uzun süredir sitemiz kapalıydı, bu süreç içerisinde siz değerli ziyaretçilerimiz ve üyelerimiz için sitede bir çok yeniliklerde bulunduk. Sitemiz artık tamamen yeni tasarıma, yeni düzene sahiptir. Site hakkında istekleriniz, önerileriniz ve şikayetleriniz var ise lütfen bize bildirin. Site yönetimi olarak siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Mahkum(farklı bir soru)

Vurgun Filozof

4'lük Üye
FORUM ÜYESI
İyi günler. Size bir sorum var ;)
Bir mahkum varmış Cezası müebbetmiş. Fakat günün birinde kralla konuşmuş ve nasıl olmuşsa kralı ikna etmiş. Kral adaletli olması için bundan sonraki yaşamının yarısını içeride yarısını dışarıda geçirmesini istiyormuş. fakat bir gün bile fazladan dışarıda kalmasını yada içeride kalmasını istemiyormuş Mahkumun cezası nasıl uygulanmalı ?

cakillarli

4'lük Üye
FORUM ÜYESI
birgün serbest kalmalı ertesi gün hapse girmeli ömrünün sonuna kadar böyle devam etmeli

BozLak84

32'lik Üye
FORUM ÜYESI
birgün serbest kalmalı ertesi gün hapse girmeli ömrünün sonuna kadar böyle devam etmeli
Mantıklı :claps: fakat ben olsam günü ikiye bölerdim abi :) öğlen 12 de çıkar gezer, gece 12 de gelir otel niyetine yatarak cezamı çekerdim :)

efa06

4'lük Üye
FORUM ÜYESI
Adamı tam olarak sınıra oturtsunlar ömür boyu.

ömrünü bir yarısı ıçerde bir yarısı dışarıda geçmiş olur
aynı mantık tam sınıra bir ev yapsınlar ev hapsi gibi evin içinde gezerken zaten hem içerde hem dışarda oluyo :D:D:D

Vurgun Filozof

4'lük Üye
FORUM ÜYESI
"bozlak84"
:) evet gerçekten çok mantıklı eğer bu soruyu oluşturan ben olsaydım cevabını böyle koyardım. Fakat "cakillarli" arkadaş konunun ilk yorumuyla soruyu cevapladı. Tebrik ediyorum :))

BozLak84

32'lik Üye
FORUM ÜYESI
demekki soruyu hazırlayanın buna aklı ermemiş :))

ayata70

32'lik Üye
FORUM ÜYESI
cevaplıyorum diğelim adam 30 yaşında hapse girmiş olsun 36 yılda cezası var ben adamın yerinde olsam 18 yılı dışarda gerisi allah kerim güne ola harman ola yarına çıkmaya garantimiz mi var :))

cakillarli

4'lük Üye
FORUM ÜYESI
cevaplıyorum diğelim adam 30 yaşında hapse girmiş olsun 36 yılda cezası var ben adamın yerinde olsam 18 yılı dışarda gerisi allah kerim güne ola harman ola yarına çıkmaya garantimiz mi var :))
Soruyu dikkatli okursanız öyle bir seçenek verilmiyor. yoksa herkes sizin dediğiniz gibi tercih eder. birde süre belirsiz ömür boyu, 1 günde olabilir, yüz yılda...

Google ads alanı