Neler yeni

Değerli Forum Sakinleri

Uzun süredir sitemiz kapalıydı, bu süreç içerisinde siz değerli ziyaretçilerimiz ve üyelerimiz için sitede bir çok yeniliklerde bulunduk. Sitemiz artık tamamen yeni tasarıma, yeni düzene sahiptir. Site hakkında istekleriniz, önerileriniz ve şikayetleriniz var ise lütfen bize bildirin. Site yönetimi olarak siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Kaç Kadeh Kırıldı Unutamadım Ritim t.86

edwanturo

16'lık Üye
FORUM ÜYESI
Web sitesi
www.youtube.com
Eline sağlık güzel bir paylaşım olmuş...
sağol elimiden geldiğine amatör olarak
Eline sağlık güzel bir paylaşım olmuş...
[/QUOTE
sağol usta teknik olarak benden çok ilerdesin başarılarının devamını dilerim 10 yaşında saz çalmaya hevesim vardı 35 yaşında bağlamayı elime almak nasip oldu kursa gitmedim zamandan dolayı kendimce kulaktan eserlerin notasını çıkarıyorum teknik değilim elimden ne geldiyse onu yapıyorum bundan 4-5 sene evvel site doluydu paylaşım vardı inan pınar akar smoke ramazan hoca siverekli o günler güzeldi sende eskilerdensin şimdi kimse kalmamış sağol yorum yaptığın için hatta videoların çok güel eline koluna ağzına sağlık kaç kadeh kırıldı..bir kadın tanıdım ...üflediler söndüm

Son düzenleme:

serkanali2727

32'lik Üye
FORUM ÜYESI
sağol elimiden geldiğine amatör olarak
Eyvallah teşekkür ederim. Evet ya o zamanlar site hareketliydi. Adminin siteyi hareketlendirmesi lazım. Burada çok güzel paylaşımlar oluyordu. Bir anda siteye girdiğinde harf sorunu olmaya başladı. Sonra yeniden siteyi oluşturacağız dediler. Ondan sonra bomboş kaldı. Yani eğer eski hali ile hiç oynanmasa idi buralar dolu olurdu. Başarılar dilerim.

Google ads alanı