Neler yeni

Değerli Forum Sakinleri

Uzun süredir sitemiz kapalıydı, bu süreç içerisinde siz değerli ziyaretçilerimiz ve üyelerimiz için sitede bir çok yeniliklerde bulunduk. Sitemiz artık tamamen yeni tasarıma, yeni düzene sahiptir. Site hakkında istekleriniz, önerileriniz ve şikayetleriniz var ise lütfen bize bildirin. Site yönetimi olarak siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermekten mutluluk duyarız.

İstek Üzerine Bin Yılın Türküsü (1500 Bağlama ile İstanbul Konseri) Notaları

ecturka

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
Re: İstek Üzerine Bin Yılın Türküsü (1500 Bağlama ile İstanbul Konseri) Notaları

slmlar, simdi maalesef sifreyi bulamiyorum, link olarak gösterdiginiz adres cikmiyor, birisi bana sifreyi vere bilir mi?

eminim

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
Web sitesi
www.eminim.org
Re: İstek Üzerine Bin Yılın Türküsü (1500 Bağlama ile İstanbul Konseri) Notaları

elinize sağlık bunları biri hayrına notalarına çevirse süper olur :p yani do-re-mi şeklinde :)

ecturka

1'lik Üye
FORUM ÜYESI

tskler

davut26

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
Ynt: İstek Üzerine Bin Yılın Türküsü (1500 Bağlama ile İstanbul Konseri) Notaları

teşekkür ederim,sağol.

asaf780

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
Ynt: İstek Üzerine Bin Yılın Türküsü (1500 Bağlama ile İstanbul Konseri) Notaları

tskler !!!

diyez

2'lik Üye
FORUM ÜYESI
Gold uyelik dogru bulmuyorum, ancak kendin yazdigin notalari para karsiliginda satabilirsin.. Baskasinda aldigin notalari ustundeki ismi silerek basksaina para ile satmak dogru degil yada bir klitabi kopyaliyarak satmak hic dogru degil. senin sanat anlayisinida suphe duyarim, lutfen vazgecin bundan baskalarina kotu ornek oluyorsunuz...

admin

64'lük Üye
Yönetici
SITE KURUCUSU
YÖNETICI
Web sitesi
www.sazkursu.com
Gold uyelik dogru bulmuyorum, ancak kendin yazdigin notalari para karsiliginda satabilirsin.. Baskasinda aldigin notalari ustundeki ismi silerek basksaina para ile satmak dogru degil yada bir klitabi kopyaliyarak satmak hic dogru degil. senin sanat anlayisinida suphe duyarim, lutfen vazgecin bundan baskalarina kotu ornek oluyorsunuz...
Merhaba bilmeden görmeden yorum yazmaniza anlam veremiyorum
Biz veya ben sizin belirttiginiz gibi baskalarin notalarina saygisizlik yapmiyoruz,
bizi uzun süredir takip eden vede paylasimlardan yararlanan biri olarak bu yorumunuz dogru degil.
size bir iki soru siz londrada yasiyor egitmenlikmi yapiyorsunuz? bu sorularima yanit verirseniz bu konuyu sizinle uzun uzun tartismaya varim.

Üyelik gönüllüdüdür kimse almak zorunda degildir!
Lütfen yorumlarinizda biraz daha saygi rica ediyorum

deniz f

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
ben yükledim şifre soruyor şifre neydi acaba ?

tanium

32'lik Üye
FORUM ÜYESI
dostum error hatası veriyor mediafire olarak link yapabilirmisin

diadan

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
Teşekkürler. Süper.

Google ads alanı