Neler yeni

Değerli Forum Sakinleri

Uzun süredir sitemiz kapalıydı, bu süreç içerisinde siz değerli ziyaretçilerimiz ve üyelerimiz için sitede bir çok yeniliklerde bulunduk. Sitemiz artık tamamen yeni tasarıma, yeni düzene sahiptir. Site hakkında istekleriniz, önerileriniz ve şikayetleriniz var ise lütfen bize bildirin. Site yönetimi olarak siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Gurbet. Yeni ve kendime ait bir türkü.

mehmet665

4'lük Üye
FORUM ÜYESI
bir süredir yaşanan aksilikler nedeni ile forumda pek etkili olamadım öncelikle merhabalar. sözü ve müziği bana ait. notalarını isteyen arkadaşlar kusura bakmasın çünkü notalarını ben de bilmiyorum. selam ve saygılarımla

https://www.youtube.com/watch?v=_DdmdxdNc4U

suatemregungor

4'lük Üye
FORUM ÜYESI
Kardeşim youtube'a erişim engelli olduğu için göremiyorum. Başka bir siteye upload etme şansın var mı? :)

mehmet665

4'lük Üye
FORUM ÜYESI
bilmemki çok da anlamıyorum ben bu internete bişiler yüklemesinden bunları benim yeğenim atıyor buralara ben sadece yorum yazmayı bişi beğenmeyi beceriyorum yeğen gelince ona derim de facebook'a yükler ayriyeten ilgilendiğiniz için de çok teşekkür ediyorum hayırlı geceler dilerim sevgili kardeşim

Berkant971

4'lük Üye
FORUM ÜYESI
yüreğine sağlık abi sözler muhteşem

KAAN06

4'lük Üye
FORUM ÜYESI
DNS değiştirin YouTube kapalı

sapazcan55

2'lik Üye
FORUM ÜYESI
güzel olmuş eline agzına saglık.

suatemregungor

4'lük Üye
FORUM ÜYESI
Youtube açılmış. Vallahi sırf senden bir dinleti alabilmek için bekliyorum. Eline, yüreğine sağlık gardaşım.

mehmet665

4'lük Üye
FORUM ÜYESI
Youtube açılmış. Vallahi sırf senden bir dinleti alabilmek için bekliyorum. Eline, yüreğine sağlık gardaşım.
çok teşekkür ediyorum gardaşım teveccüh buyuruyorsun güzellik görendedir varsa ne mutlu bir insanın gönlünü hoş edebilmiş isem

Google ads alanı