Neler yeni

Değerli Forum Sakinleri

Uzun süredir sitemiz kapalıydı, bu süreç içerisinde siz değerli ziyaretçilerimiz ve üyelerimiz için sitede bir çok yeniliklerde bulunduk. Sitemiz artık tamamen yeni tasarıma, yeni düzene sahiptir. Site hakkında istekleriniz, önerileriniz ve şikayetleriniz var ise lütfen bize bildirin. Site yönetimi olarak siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Grup yorum - uğurlama

tugi

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
Ynt: Grup yorum - uğurlama

tEŞEKKÜRLER MÜKEMMELSİNİZ.......

cihancann

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
Do re mi şeklinde yazabilir misiniz arkadaşlar henüz ezberleyemedim notaları.

cihancann

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
Yanlışsam düzeltin;
la sol la sol fa mi,
sol sol fa sol fa mi re,
fa fa mi fa mi re do.
re do si la si,
la si do re mi fa

...

papatya_2008

Moderator
MODERATÖR
FORUM ÜYESI
Do re mi şeklinde yazabilir misiniz arkadaşlar henüz ezberleyemedim notaları.
Bu konuda size yapabileceğimiz en büyük iyilik veya yardım için şu linke buyurmanızı rica edeceğim:
http://www.sazkursu.com/forum/nota-ve-temel-bilgiler/85-porte-uzerinde-nota-isimleri.html

Sizlere köklü çözüm yolu sunuyor... ;) Portre üzerindeki notaları öğrendikten sonra, notaya dökülmüş bütün eserleri zorlanmadan çıkarabileceksinizdir. Ayrıca birilerinin bu notaları yazıya dökmelerini beklemeyeceksiniz. Çoook zor değil aslında, çok kısa süre içerisinde öğrenebileceğinize inanıyorum. :)

Kolay gelsin...
Başarılar...

Çıkarmışsınız bile notaları ;)
Sanırım aynı anda yazmışız mesajları ama siz benden önce davranmışsınız... :))) Ayrıca doğru çıkarmışsınız notaları. Tebrikler...

Son düzenleme:

cihancann

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
Teşekkür ederim :) notaları soranda, çıkarmaya çalışanda benim :) ama verdiğiniz linke bir asılıcam.

miranarap

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
Ellerine sağılık güzel olmuş.
Bende çalmayı denedim ama ben sadece alt telle çalıyorum(bağlama değil karadüzen saz).
Tek telle çalarken SOL notasnı nereden çalmalıyım..?

Google ads alanı