Neler yeni

Değerli Forum Sakinleri

Uzun süredir sitemiz kapalıydı, bu süreç içerisinde siz değerli ziyaretçilerimiz ve üyelerimiz için sitede bir çok yeniliklerde bulunduk. Sitemiz artık tamamen yeni tasarıma, yeni düzene sahiptir. Site hakkında istekleriniz, önerileriniz ve şikayetleriniz var ise lütfen bize bildirin. Site yönetimi olarak siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Erdal ERZİNCAN Müzik Kursu Notaları

berkay_952

4'lük Üye
FORUM ÜYESI
tesekkürler anil.bu parçalardan bi kaçına video çekip bize anlatırsan daha da memnuz oluruz.

admin

64'lük Üye
Yönetici
SITE KURUCUSU
YÖNETICI
Web sitesi
www.sazkursu.com
anilsarak dostum http://rapidshare.com/files/233087154/erdal_erzincan_notalari_www.sazkursu.com.rar

Zip dosyasinin icindeki 16.sayfasindaki egzersizdeki DO notasina üstten vurusa deginmek istiyorum.
Bu konu Sizle beraber ayni Egitim Merkezinde ders alan Mehmet7 üye dostumuzunda kafasini karistirmisti

Asagida Verilen Egzersizdeki Do notalarinin Vuruslari yukariya dogru olmasi gerekiyor ama neden size üstten ögretiliyor anlamis degilim Zaman acisindan o süreyi doldurmak icin alttan vurus yapilir.
amacim burda kusur aramak degil sadece mehmet7 arkadasimizinda kafasini karistirdigi icin ve bir hoca üstüne basarak kesinlikle Do notalarina üstten vurus yapilir demis vede mehmet7 arkadasimiz sitedeki calismalarimiza vede standart nota kaliplarina calistigi icin simdi bu konuda Zorlaniyor bende kendisine kesinlikle üstten vurusun yanlis oldugunu söyledim
bence bu konuyu derste gündeme getirin Neden üstten vuruluyor?

venceremos

4'lük Üye
FORUM ÜYESI
Erdal Hocam linki yenilediğin için teşekkürler,ellerine sağlık...

muhammet_ka

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
kardeşim çok sağolasın ellerin derty görmesin vallaha çok yararlı olacak

anilsarak

4'lük Üye
FORUM ÜYESI
Erdal hocam sanırım bir yalnışlık var genel olarak DO notası yukarıdan vurulur denildi ama her zaman değil buda açıklandı kalıba göre tavra göre bunlar değişir denildi çoğu kez üsten vurulur ama alttan vurulmaz diye birşey yok denildi vurulur tabi... Bu arada link için çok teşekkür ederim uzun zamandır evimde net yoktu ilgilenemedim...

cagrionall

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
Eline, emeğine sağlık. Çok teşekkürler. Çoğu aradığım notayı buldum.

albeniyar

2'lik Üye
FORUM ÜYESI
kardeşim eline sağlık çok güzel paylaşımlar

karafelek25

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
Ynt: Erdal ERZİNCAN Müzik Kursu Notaları

Çok teşekküler kardeşim :)

muhsin55

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
Web sitesi
www.muzikkulubum.org

arkadaşım teşk. güzelde.bende o kurstan mezunum.Erdal hoca paylaşımı sever ama bu şekilde yayınlanması sizce uyğunmu.yada bi sordunuzmu ne düşünüyorlar.çünkü ordaki emeğede bi saygısızlık olmasın:)

admin

64'lük Üye
Yönetici
SITE KURUCUSU
YÖNETICI
Web sitesi
www.sazkursu.com

muhsin55 ' Alıntı:
arkadaşım teşk. güzelde.bende o kurstan mezunum.Erdal hoca paylaşımı sever ama bu şekilde yayınlanması sizce uyğunmu.yada bi sordunuzmu ne düşünüyorlar.çünkü ordaki emeğede bi saygısızlık olmasın:)
site kurallarindada belirtildigi gibi üyeler kendi paylasimlarindan kendileri sorumludurlar sitemiz hic bir mesuliyet kabul etmez.
konum emekse ise bizde 4 yildir gecesiyle gündüzüyle burda Halk müzigine emek veriyoruz bu corbada sayin erdal erzincanin 5-10 notasininda tuzu olsun demi? :) paylasima sunulan notalar ders notalari yeni cikan arif sag erdal erzincan baglama metodu kitabindan degil.

admin

64'lük Üye
Yönetici
SITE KURUCUSU
YÖNETICI
Web sitesi
www.sazkursu.com

Linkler saglam hic bir sorun yok

deniz payzin

2'lik Üye
FORUM ÜYESI

tesekkurler.

saygin

1'lik Üye
FORUM ÜYESI

Ellerine sağlık anıl kardeş.Çok güzel bişey var yaa senin yerinde olmak isterdim.Erdal erzincan saz kursuna gitmek benim isteyeceğim en güel şey varya.Bu fırsatı iyi değderlendir sakın kaçırma.paylaşım içinde teşekkürler.

SAYGIN

Google ads alanı