Neler yeni

Değerli Forum Sakinleri

Uzun süredir sitemiz kapalıydı, bu süreç içerisinde siz değerli ziyaretçilerimiz ve üyelerimiz için sitede bir çok yeniliklerde bulunduk. Sitemiz artık tamamen yeni tasarıma, yeni düzene sahiptir. Site hakkında istekleriniz, önerileriniz ve şikayetleriniz var ise lütfen bize bildirin. Site yönetimi olarak siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Denize Dalmayınca Uzun Sap Nota

LFDGames

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
(RE-DO) (RE-MİB) (FA-FA-FA) (FA#-MİB) (MİB-FA#-FA) (MİB-MİB-MİB) (RE-RE-RE)
(RE-RE-RE) aman aman alim kısmı

(la-la-la) (Sol-Sol-Sol) (FA-FA-FA) (FA#-MİB) ( MİB-FA#-FA) ( MİB-MİB-MİB) ( RE-RE-RE ) amanın benim gibi dertlimisin bölümü
(RE-RE-RE)

(la-la-la) (la-la-la) (la-la-la) (la-la-la) (la-do)(sib-do) (sib-sib-sib) (la-sol) (la-la-la) (sib-sol)
(Fa-Fa-Fa) (Fa#-Mib) (MİB-FA#-FA ) (MİB-MİB-MİB) (RE-RE-RE)
(RE-RE-RE) Denize dalmayınca kısmı ince la lardan başlıyor kameram güzel olmadığı için solfejleyemedim ikincisi küçük yazdıklarım ince olanlar bide parantez içinde 2 tane nota varsa o vuruş izmir 3 tane varsa o vuruşta ankara
dgsyi kazanınca bir kanal açıcam twitchten herkesi beklerim bilgilemi size aktarıcam önce dgsyi kazanayım seneye hep beraber dahada ilerleyecez ister alıştırmalar olsun ister zor parçalar ama şunu söyliyim notaya göre gideceğim notadan çalacağız artık haydi kolay gele

aydinDr

4'lük Üye
FORUM ÜYESI
Emeğiniz için tebrikler
Paylasiminiz için teşekkürler
Solfej için eğer görüntü kaydı yapmanız mümkün değilse ses kayit da yapabilirsiniz.
Gireceğiniz sınav için kolayliklar ve başarılar dilerim.

LFDGames

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
akşam kardeşimin tabletini ödünç verirse çekmeye çalışırım birşeyler genelde pek vermez ama https://www.youtube.com/watch?v=uBLvcFB8w5g benim çaldığım notaların sesleri çetin akdeniz hocamızın çaldığı türküyle yakın zaten video atmıştım bunu tavırlı çalmayı aynı şey notaları orta tele kaydır yerleri değiştirmeden tavırlı oluyor
elimden geldiğince video çekip atmaya çalışacağım

Google ads alanı