Neler yeni

Değerli Forum Sakinleri

Uzun süredir sitemiz kapalıydı, bu süreç içerisinde siz değerli ziyaretçilerimiz ve üyelerimiz için sitede bir çok yeniliklerde bulunduk. Sitemiz artık tamamen yeni tasarıma, yeni düzene sahiptir. Site hakkında istekleriniz, önerileriniz ve şikayetleriniz var ise lütfen bize bildirin. Site yönetimi olarak siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermekten mutluluk duyarız.

bilin bakalım

Mehmet7

Moderator
FORUM ÜYESI
japonyada bir yöneticiyi işe alırken sorulduğu öne sürülen bir soruyu soracağım

arabanızla gidiyorsunuz. yolda 3 kişi yanyana duruyor.ağır bir hasta ,bir doktor birde uzun yıllardır görmediğiniz can dostunuz.
fakat araba 3 kişilik.öyle bir plan yapın ki 3 kişininde işi görülsün.hasta hastaneye gitsin arkadaşınızlada muhabbet edin.

soru böyle.bunu bilen kişi japonyada yönetici olarak işe alınmış.

hakanthedon

8'lik Üye
FORUM ÜYESI
Web sitesi
www.sazkursu.com
Ynt: bilin bakalım

arabayi doktora teslim edip yanina hastayi vererek hastaneye gönderirim... ve ben uzun yillar göremedigim arkadasimin yaninda kalir sohbet ederdim

admin

64'lük Üye
Yönetici
SITE KURUCUSU
YÖNETICI
Web sitesi
www.sazkursu.com

Hakan hadi doktorun ehliyeti yoksa :p

acemkizi

1'lik Üye
FORUM ÜYESI

eger yardim edeceksem illa kendi arabamlami etmem gerekir? doktorla hastaya bi ambulans yada taksi cagiririm can dostumuda yanima alir giderim!!

eminim_1990

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
ben arabayı sürerim ön koltuğa arkadaşımı alırım arkayada doktorun dizine hasta yatar hehe

mistikbuyucu

1'lik Üye
FORUM ÜYESI

ağır hasta olan can dostu ise doktor ve şöförle 3 kişi ederler.. yani adam hem arkadaşını kurtarmış olacak hem görecek..

mistikbuyucu

1'lik Üye
FORUM ÜYESI

hasta olan kişi hastanenin önündedir arkadaşı da doktordur.. neden dersen en sonda hasta hastaneye sende arkadaşınla muhabbet et diyor.. yani orada aslında 3 kişi yok..

mistikbuyucu

1'lik Üye
FORUM ÜYESI

en iyisi doktoru almamak mı acaba zaten hastaneye gidecek hasta:DDD

E_O

4'lük Üye
FORUM ÜYESI
Bu kadar polemiğe gerek yok. İkisinide şutlarım kendim tek başıma rahat rahat giderim. :D

hevi

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
Arabadan inip doktora veririm doktor hastayida alsin hastahaneye gitsin bende eski dostumla sohbet ederimm ..

pinarakar

Moderator
FORUM ÜYESI
GOLD ÜYE
Web sitesi
www.hasretgultekin.com
Bunun cevabini cok merak ettim.
Konuyu tekrar gundeme getireyim :D

ise alinacak adam yönetici olduguna gore.
Burda durumu yonetip yonetemiycegine gore ise alincak.
iyi olcak hastanin ayagina doktor gelirmis. doktor ayagina geldigine gore hastaneye gitmeye gerek kalmiycak ama :D
hasta ve doktoru alir hastaneye gider.
arkadasi da yolda kalmasin diye taksi cagirir. yada arkadasi bagaja atar :D yada arkadasi i-phone dan arayip muhabbet eder
nede olsa japonya, i-phone memleketi..

:D:D
Mehmet abi !
Yonetici ne cevap vermis. MERAK dan uykum gelmiyor ;)

BozLak84

32'lik Üye
FORUM ÜYESI
Olay Türkiye'de gerçekleşmiş olsa 3 kişilik arabaya 4 kişi biner hatta yolda bikaç eş dost daha atar giderdik fakat soru ve ülke gereği durum farklı :)
Soruda hepsini arabaya alacak şekilde plan yapacaksın denilmemiş yani ağır hasta arkadaşımızı hastanede birsürü doktor bekliyor olduğuna göre ona refakat eden yanındaki doktora luzüm yok:) can dostumu sağıma hastayıda arka koltuğa attım mı yönetici koltuğuna yapışırım herhalde :)

ayata70

32'lik Üye
FORUM ÜYESI
bu sorunun cevabı basitte ben buna cevap vermeyeceğim daha önce polatlı sınıf okulunda askerdeyiz koğuşta uzandım uykum geldi saat 23 saat 22 de eğitimden gelmişim yani sabah 8 de çıkp 35 km intikal yapmışımız koğuşta arkadaşlarım tartışıyorlar bir kurt bir kuzu bir de otvar kayıkla bir dereden karşıya geçecekler nasıl geçiririsin diyorlar...sonunda birisi dedi hacı ya soralım bunu bilir dediler arkadaşlardan biri ve bana sordular soruyu bende yarı uykulu yarı yorgun gözümü araldım soruya cevam verdim derin bir sessizlik oldu sonra tüm koğuş gürültülü bir şekilde kahkahaya boğuldu 3 kelimeden oluşan bir cümleydi cümlenin içinde sadece kurt geçiyordu ipucu olarak onu verebilirim ..ne cevap vedim hadi bulun bakalım:D

pinarakar

Moderator
FORUM ÜYESI
GOLD ÜYE
Web sitesi
www.hasretgultekin.com
bu sorunun cevabı basitte ben buna cevap vermeyeceğim daha önce polatlı sınıf okulunda askerdeyiz koğuşta uzandım uykum geldi saat 23 saat 22 de eğitimden gelmişim yani sabah 8 de çıkp 35 km intikal yapmışımız koğuşta arkadaşlarım tartışıyorlar bir kurt bir kuzu bir de otvar kayıkla bir dereden karşıya geçecekler nasıl geçiririsin diyorlar...sonunda birisi dedi hacı ya soralım bunu bilir dediler arkadaşlardan biri ve bana sordular soruyu bende yarı uykulu yarı yorgun gözümü araldım soruya cevam verdim derin bir sessizlik oldu sonra tüm koğuş gürültülü bir şekilde kahkahaya boğuldu 3 kelimeden oluşan bir cümleydi cümlenin içinde sadece kurt geçiyordu ipucu olarak onu verebilirim ..ne cevap vedim hadi bulun bakalım:D
3 kelime.
kurt hepsini yer
kurt herkesi yer :))

erkanbora

2'lik Üye
FORUM ÜYESI
Herhalde anhtarı doktora vermek ama biz genelde kucak kucağada gidebiliriz ve ya can dostumuz bizi anlayışla karşılar veya inip candostumuzla beraber dışarda kalabiliriz.Yaa memet hocam buna cevap sanki bayağı var gibi.söylesen de rahatlasak.

BozLak84

32'lik Üye
FORUM ÜYESI
3 kelimeden oluşan bir cümleydi cümlenin içinde sadece kurt geçiyordu ipucu olarak onu verebilirim ..ne cevap vedim hadi bulun bakalım
Kuzuyu ben yerim yada kuzuyu bana verin dir :)
Çünkü bir zaman çok meşhur olan bu sorunun cevabı 3 kelimeyle imkansız :)
2 kişilik kayığımıza önce kuzuyu alıp derenin öbür tarafına geçiyoruz.
Boş geri gelip otu alarak karşıya geçiyoruz ve otu bırakıp kuzuyu alarak geri dönüyoruz.
kuzuyu bırakıp kurdu alıyoruz ve karşıya otun yanına bırakıyoruz.
Son kez geriye dönüp kuzuyu alarak karşıya geçtikmi problem kalmıyor :)

ayata70

32'lik Üye
FORUM ÜYESI
bu sorunun cevabı basitte ben buna cevap vermeyeceğim daha önce polatlı sınıf okulunda askerdeyiz koğuşta uzandım uykum geldi saat 23 saat 22 de eğitimden gelmişim yani sabah 8 de çıkp 35 km intikal yapmışımız koğuşta arkadaşlarım tartışıyorlar bir kurt bir kuzu bir de otvar kayıkla bir dereden karşıya geçecekler nasıl geçiririsin diyorlar...sonunda birisi dedi hacı ya soralım bunu bilir dediler arkadaşlardan biri ve bana sordular soruyu bende yarı uykulu yarı yorgun gözümü araldım soruya cevam verdim derin bir sessizlik oldu sonra tüm koğuş gürültülü bir şekilde kahkahaya boğuldu 3 kelimeden oluşan bir cümleydi cümlenin içinde sadece kurt geçiyordu ipucu olarak onu verebilirim ..ne cevap vedim hadi bulun bakalım

:D:D:Darkadaşlar yukarda bahsi geçen konunun doğru cevabını bozlak kardeşimizle paylaştım dilerseniz o size cevap verip paylaşabilir:D:D:D:D:D

Google ads alanı