Neler yeni

Değerli Forum Sakinleri

Uzun süredir sitemiz kapalıydı, bu süreç içerisinde siz değerli ziyaretçilerimiz ve üyelerimiz için sitede bir çok yeniliklerde bulunduk. Sitemiz artık tamamen yeni tasarıma, yeni düzene sahiptir. Site hakkında istekleriniz, önerileriniz ve şikayetleriniz var ise lütfen bize bildirin. Site yönetimi olarak siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Arkadaşlar yardım edebilirmisiniz

Enes Durmaz

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
2 şey söyleyecektim. Bir sitedeki resimler açılmıyor imageye mi kaydolucaz , kaydolucaksak nasıl?

Bide ben kısa sap bağlama çalıyorum elim uzunuda yatkın zaten 2 aydır felan çalıyorum uzun sap alsammı ? Öğrenciyim bütçem en fazla 250 tl sizce nasıl birşey alayım ?

turanto

8'lik Üye
FORUM ÜYESI
2 şey söyleyecektim. Bir sitedeki resimler açılmıyor imageye mi kaydolucaz , kaydolucaksak nasıl?

Bide ben kısa sap bağlama çalıyorum elim uzunuda yatkın zaten 2 aydır felan çalıyorum uzun sap alsammı ? Öğrenciyim bütçem en fazla 250 tl sizce nasıl birşey alayım ?
Sitedeki resimlerin bazıları (eskiden yüklenenler genelde) silinmiş olduğu için açılmıyor. Kaydolman bir şeyi değiştirmez.

2 ay bağlama için çok kısa süre bence önce kısa sapla biraz daha ilgilen daha sonra alırsın.

Enes Durmaz

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
şey diyorlar eğer çok alışırsan uzun sap çalamazsın ama uzun sap çalan kısa sapta çalar gibisinden

turanto

8'lik Üye
FORUM ÜYESI
:) Kısa sap çalan daha sonra uzun sap çalamaz diye bir şey olur mu.
takma bu tür şeylere.

Enes Durmaz

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
ama uzun sapı kısa sapa dönüştürebiliyorsunbda kısap sap uzun sap gibi olmuyor :D

memento34

2'lik Üye
FORUM ÜYESI
dostum bende 20 yildir kisa sap caliyorum.
2 yil önce birde uzun sapi calisayim dedim.

sitede iki videom var, biri kisa biri uzun sapda.

ister kisadan uzuna, ister uzundan kisaya gec.
ister ikisini ayni anda cal, birsey degismiyor.

turanto

8'lik Üye
FORUM ÜYESI
ama uzun sapı kısa sapa dönüştürebiliyorsunbda kısap sap uzun sap gibi olmuyor :D
Kardeşim öğrenciyim dediğin için yazdım. ( Kısa sapla ilerletirsen hevesin kaçmazsa alırsın güzel bir uzun sap demek istemiştim) İmkanın varsa tabiki al bir uzun sap

Google ads alanı