Neler yeni

Değerli Forum Sakinleri

Uzun süredir sitemiz kapalıydı, bu süreç içerisinde siz değerli ziyaretçilerimiz ve üyelerimiz için sitede bir çok yeniliklerde bulunduk. Sitemiz artık tamamen yeni tasarıma, yeni düzene sahiptir. Site hakkında istekleriniz, önerileriniz ve şikayetleriniz var ise lütfen bize bildirin. Site yönetimi olarak siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermekten mutluluk duyarız.

ARKADAŞLAR MERHABA

yiğidobuğra

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
Arkadaşlar merhaba aranıza Bugün katıldım Ben de bir süredir kısa sap bağlama çalmaya çalışıyorum babam bana yardımcı oldu aynı zamanda blok flüt ve kavalda çalıyorum, Genelde türkü öğrenmeye çalışıyorum ama arabesk eserlerde öğreniyorum aslen Sivaslıyım, En son öğrendiğim eserin video linkini koyuyorum müsaadenizle, olumlu yada yada olumsuz yorum yaparsanız sevinirim herkese sağlıklı mutlu günler.

YAVUZ

1'lik Üye
Yönetici
YÖNETICI
TEKNIK ADMIN
Merhabalar Hosgeldin Sefa getirdin.

Eline Emegine saglik, Videoyuda cok begendim.
Basarilarin devamini dilerim Kardesim benim.

edwanturo

8'lik Üye
FORUM ÜYESI
Web sitesi
www.youtube.com
Arkadaşlar merhaba aranıza Bugün katıldım Ben de bir süredir kısa sap bağlama çalmaya çalışıyorum babam bana yardımcı oldu aynı zamanda blok flüt ve kavalda çalıyorum, Genelde türkü öğrenmeye çalışıyorum ama arabesk eserlerde öğreniyorum aslen Sivaslıyım, En son öğrendiğim eserin video linkini koyuyorum müsaadenizle, olumlu yada yada olumsuz yorum yaparsanız sevinirim herkese sağlıklı mutlu günler.
YOLUN BAŞINDASIN VİDEONDA NEYİ BEĞENDİM BİLİYORMUSUN TEKNİK ÇALABİLİYORSUN YANİ BU ŞEKİLDE ÇALMAYA DEVAM EDERSEN PARMAK EGZERSİZLERİ YAPARSAN 1-2 SENEYE ÇOK İYİ OLABİLİRSİN YAŞIM 41 BENDE SENİN GİBİ BU YAŞLARDA BAŞLASAYDIM BAĞLAMA ÇALMAYA ŞİMDİ KİMSE BENİ TUTAMAZDI YOLUN AÇIK OLSUN İLERDE ÇOK İYİ YERLERE GELİRSİN AZİMLİ ŞEKİLDE DEVAM EDERSEN

yiğidobuğra

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
Teşekkür ederim hocam, beni cesaretlendirdiniz, babam da çok istiyor bağlamada iyi bir yerde olmamı, çok teşekkür ederim iyi akşamlar diliyorum.

serkanali2727

32'lik Üye
FORUM ÜYESI
Maşallah daha önünde çok uzun yıllar var Ve daha da azimli bir şekilde çalışarak çok iyi yerlere geleceğinden şüphem yok...

Google ads alanı