Neler yeni

Değerli Forum Sakinleri

Uzun süredir sitemiz kapalıydı, bu süreç içerisinde siz değerli ziyaretçilerimiz ve üyelerimiz için sitede bir çok yeniliklerde bulunduk. Sitemiz artık tamamen yeni tasarıma, yeni düzene sahiptir. Site hakkında istekleriniz, önerileriniz ve şikayetleriniz var ise lütfen bize bildirin. Site yönetimi olarak siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermekten mutluluk duyarız.

af

seval21

2'lik Üye
FORUM ÜYESI
zamanın birinde bir ülkede padişah bir af kanunu çıkarmak istiyor.ama bu öyle bir af kanunu olacak ki herkes aldığı cezanın yarısı kadar yatıp çıkacak ancak müebbet cezası alanlara bir çözüm bulamamış.onlara nasıl bir af bulmalı ki aldıkları cezanın yarısı kadar yatıp çıksınlar.

Mehmet7

Moderator
FORUM ÜYESI
Ce: af

valla aklıma saçma bir cevap geldi:)
adam o gün çıkarılacak yattığı kadar zaman geçtikten sonra kellesi vurulacak:)

olmadı mı:)

memed

8'lik Üye
FORUM ÜYESI

bunları hemen hapisten çıkarırsa çözümü bulur.

seval21

2'lik Üye
FORUM ÜYESI

ama mehmt adama müebbet hapsi vermişler ölüm cezası değil ki.senin ki aftan ziyade ağırlaştırılmış ceza oluyor sanırım.biraz düşünürseniz bulacağınızı umuyorum.

eren0660

1'lik Üye
FORUM ÜYESI
Ynt: af

yattığı gün sayısı kadar dışarı salarım sonra bir yıl hapis bir yıl serbest ya da bir ay hapis bir ay serbest gibi zaman dilimleriyle ecelinin gelmesini beklerim :)
olmadı mı :):)

yagmurhan

1'lik Üye
FORUM ÜYESI

birgün hapiste birgün serbest bırakarak ömrünün sonuna kadar böyle devam ettirerek :D:D:D:D

papatya_2008

Moderator
MODERATÖR
FORUM ÜYESI

Tebrikler yagmurhan doğru cevabı bildin... :) Ancak bu kadar adil olunabilir değil mi? ;) (Buarada site yenilendiği zaman kullanıcı adım seval21 olarak karışmıştı. Yani soruyu papatya_2008 kullanıcısı olarak ben sormuştum.)

eren0660

1'lik Üye
FORUM ÜYESI

ama benim söylediğimde ona yakın değilmiydi ya :) belirli zaman dilimleri demiştim :)

papatya_2008

Moderator
MODERATÖR
FORUM ÜYESI

Evet eren sen de çok yaklaşmıştın, mantık doğru ama zaman dilimlerin birazcık uzundu. Mümkün olduğunca zaman dilimini kısa tutacaksın ki daha adil olsun. Değil mi ? ;)

eren0660

1'lik Üye
FORUM ÜYESI

aslında orda ben gün olarakta yazıcaktım ama belirli zaman dilimleri dedim keşke yazsaymışım :) neyse mantık doğruysa gerisi önemli değil zaten :):)

Google ads alanı